Siz ve Aileniz İçin En İdeal Hijyen Koşulları

icerik
Covid-19 pandemi sürecinde siz değerli misafirlerimizin sağlığı bizler için en önemli husustur. Size ve ailenize sosyal mesafeye uygun, virüsten uzakta, size özel bir tatil sunabilmek adına VillaGo Ailesi olarak villalarımızda aldığımız tedbirler konusunda sizleri bilgilendirmek isteriz. 
Sağlık bakanlığının belirtmiş olduğu tedbirlere uyulduğu sürece tüm villalarımızda gönül rahatlığı ile tatilinizi yapabilirsiniz. 

VİLLA TEMİZLİĞİ

Sağlık Bakanlığının ve Turizm Bakanlığının yayınlamış olduğu genelgede bulunan tüm maddeleri eksiksiz yerine getirmekteyiz. Tüm dünyada kriz haline gelen bu pandemi sürecinde herkes kendine göre tedbirler almakta. Bizler ise VillaGo ailesi olarak;
Villalarımızda konaklayan misafirlerimizin çıkış işleminden sonra, misafirlerimizin temas ettikleri tüm alanlar dezenfekte ediliyor, villamız havalandırılıyor ve sonraki konaklayacak misafirlerimiz için güvenli hale getiriliyor.
Kullanılsın ya da kullanılmasın tüm çarşaf ve havlu vb. tekstil ürünleri yüksek derecede deterjan ile çamaşır makinesinde yıkanıyor.

HAVUZ BAKIMI

Havuz bakımları günlük olarak sabahın erken saatlerinde, o villanın görevlisi tarafından yapılmakta olup kullanılan klor ve temizlik malzemeleri dezenfeksiyon işlemi için yeterlidir.

Gönül rahatlığı ili tatil yapabilmeniz için buradayız..Anasayfa

Sana özel

İletişim

Menu